MANNEN 10 km 15 km   16.1 km                 21.1 km  42.2 km 
Senioren 31.49 min. 
(18.86 km/pu)
Merwin Dollison
(1975)
De Krim (Hardenberg)
27-12-2008
49.08 min.(18.32 km/pu)
Albert van der Ziel
(1964)
Leens
21-10-2000
53.46 min
(17.98 km/pu)
Merwin Dollison (1975)
Bedum
30-09-2006 
1.09.20 uur
(18.26 km/pu)
Merwin Dollison
(1975)
Amsterdam
19-10-2008
2.41.38  uur
(15.66 km/pu)
Ritske Boerman
(1960)
Berlijn (D)
28-09-1997
M40+

32.48 min. 
(18.29 km/pu)
Albert van der Ziel  (1964)
Onderdendam 
20-08-2004

52.16 min.
(17.22 km/pu)
Albert van der
Ziel
(1964) 
Winschoten
12-11-2005

54.44 min.
(17.65 km/pu)
Albert van der
Ziel 
(1964)
Siddeburen
23-04-2005
1.12.30 uur
(17.46 km/pu)
Albert van der Ziel (1964)
Ulrum
30-07-2005
2.44.29 uur
(15.39 km/pu)
Jaap Vis
(1956)
Schoorl
15-02-1998
M50+

34.01 min.
(17.64 km/pu)
Jan Nienhuis
(1952)
Grolloo
17-05-2003

52.28 min.
(17.15 km/pu)
Jan Nienhuis
(1952)
Nijmegen
16-11-2003

56.48 min.
(17.01 km/pu)
Jan Nienhuis
(1952)
Zaandam
21-09-2003

1.14.36 uur
(16.97 km/pu)
JanNienhuis
(1952)
Drachten
04-10-2003

2.49.20 uur
(14.95 km/pu)
JaapVis
(1956)
Leens
18-11-2006

M60+ 38.39 min. 
(15.52 km/pu)
Trijnko Veenhuis
(1942)
 
Erm
21-09-2002

1.04.42 uur
(13.91 km/pu)
Koos Durenkamp
(1944)
Zuidhorn
15-09-2007

1.03.32 uur
(14.17 km/pu)
Trijnko Veenhuis
(1942)
Bedum
04-10-2003
1.27.30 uur
(14.47 km/pu)
TrijnkoVeenhuis
(1942)
Groningen
28-08-2003
3.40.37 uur
(11.48 km/pu)
KoosDurenkamp
(1944)
Eindhoven
11-10-2009
M70+ 46.24 min.
(12.93 km/pu)
Koos  Durenkamp
(1944)

Appingedam
25-06-2016

1.14.08 uur
(12.14 km/pu)
Koos Durenkamp
(1944)
Nijmegen
16-11-2014

1.17.19 uur
(12.49 km/pu)
Koos Durenkamp
(1944)
Oldehove
27-04-2015

1.44.10 uur
(12.15 km/pu)
Koos Durenkamp
(1944)
Den Haag
08-03-2015 
4.21.03 uur
(9.70 km/pu)
Koos Durenkamp
(1944) 
Valencia (ES)
20-11-2016 
           
VROUWEN 10 km 15 km 16.1 km  21.1 km  42.2 km
Senioren 42.30 min.
14.12. km/pu
Adri Wierenga
(1971)
Hoogkerk
27-09-2008 
1.06.23 uur
(13.56 km/pu)
Adri Wierenga
(1971)
Zuidhorn
03-10-2009
1.13.17 uur
(13.18 km/pu)
Angelique Nienhuis 
(1976)
 
Zaandam 
22-09-2013 
1.38.07 uur
(12.90 km/pu)
Adri Wierenga
(1971)
Oldehove
30-04-2009
3.37.46 uur
(11.63 km/pu)
Angelique Nenhuis
 (1976)
 
Barcelona (E)
 16-03-2014
V40+

42.40 min.
(14.06 km/pu)
Simone Binnema
(1967)
Uithuizermeeden
03-10-2015

1.08.14 uur
(13.19 km/pu)
Simone Binnema
(1967) 
Wildervank
07-02-2016

1.14.45 uur
(12.92 km/pu) 
Simone Binnema
(1967)
 
Oldehove
27-04-2016

1.35.51 uur
(13.21 km/pu)
Simone Binnema (1967)
De Wilp
02-01-2016

3.32.21 uur
(11.92 km/pu)
Tini Visker
(1959)
Eindhoven
14-10-2007
V50+

42.48 min.
(14.02 km/pu)
Gonny Houtman
(1951)
Uithuizermeeden
27-09-2003 

1.05.34 uur
(13.73 km/pu)
Gonny Houtman
(1951)
Zuidhorn
17-09-2005
1.10.43 uur
(13.66 km/pu)
Gonny Houtman
(1951)
Bedum
04-10-2003
1.35.40 uur
(13.23 km/pu)
Gonny Houtman
(1951)
Ulrum
30-07-2011
3.27.55 uur
(12.18 km/pu)
Gonny Houtman
(1951)
Frankfurt (D)
30-10-2011
V60+ 43.39 min.
(13.75 km/pu)
Gonny Houtman
(1951)
Utrecht
 29-09-2013
1.07.05 uur
(13.42 km/pu)
Gonny Houtman
(1951)
Nijmegen
17-11-2013

1.11.53 uur
(13.44 km/pu)
Gonny Houtman
(1951)

Zaandam
23-09-2012

1.36.02 uur
(13.18 km/pu)
Gonny Houtman
(1951)
Den Haag
11-03-2012

3.25.49 uur
(12.30 km/pu)
Gonny Houtman
(1951)
Eindhoven
14-10-2012

     

 

 

 

ESTAFETTE 10 x 10 km mannen Deelnemers Woonplaats

 Tijd

Totaaltijd

Plaats en datum 

  Albert van der Ziel Zandeweer  34.15 min.   Winschoten 13-09-2003
  Jan Nienhuis Winsum  34.38    
  Bert Scholtens Winsum  36.03    
  Martin Stevens Almere Buiten  36.24    
  Klaas de Boer Winsum  36.35    
  Ed Vastenouw Kleine Huisjes   36.58    
  Ritske Boerman  Winsum  37.43    
  Peter Modderman Ulrum  40.02    
  Ferdinand Kamphorst Winsum  40.10    
  Oscar de Jong Doodstil  41.04 6.13.49 uur (1e categorie sportvereningen)  
           
ULTRALOPEN I           
Afstand en categorie

Naam

Tijd in uren Plaats en datum    
50 km V35+ Janneke Cazemier  (1963) 4.57.04 Bunschoten 24- 05-2003    
50 km Msen.

Thijs Roest (1965)

4.25.07 Bunschoten 24-05-2003    
50 km M35+

Garco van den Berg (1969)

4.00.17 Winschoten 13-09-2008    
50 km M40+ Evert Boer (1969) 5.07.48 Texel 16-02-2013    
50 km M45+ Gerik Mik (1960) 5.06.19 Assen 04-07-2010    
50 km M50+ Jaap Vis (1956) 3.56.14 Glimmen 28-02-2010    
50 km M55+ Berend de Rijber (1943) 5.54.01 Winschoten 16-09-2006    
60 km V35+ Janneke Cazemier (1963) 6.07.40 Texel 28-03-2005    
60 km Msen. Thijs Roest (1965) 5.35.58 Texel 21-04-2003    
60 km M40+ Jaap Vis (1956) 4.31.08 Texel 05-04-1999    
60 km M50+ Jaap Vis (1956) 4.33.06 Texel 09-04-2007    
100 km V35+ Janneke Cazemier  (1963) 10.25.27 Diever 16-04-2005    
100 km Msen. Thijs Roest (1965) 10.38.00 Winschoten 12-09-1998    
100 km M45+ Gerik Mik (1960) 10.34.21 Winschoten 08-09-2007    
100 km M50+ Gerrit Immel (1953) 9.15.21 Winschoten 08-09-2007    
100 km M55+ Gerik Mik (1960) 10.53.42 Winschoten 12-09-2015    
100 mijl (160.9 km) M45+ Gerik Mik (1960) 25.52.36 Sibesse (D) 1/2-08-2009    
100 mijl (160,9 km) M55+ Gerik Mik (1960) 19.45.40 Taranaki (NZ) 4/5-11-2016    
ULTRALOPEN II          
Duur en categorie Naam  Afstand  Plaats en datum    
6 uur V35+ Janneke Cazemier (1963) 60.293 km Amsterdam 20-11-2005    
6 uur Msen. Thijs Roest (1965) 71.280 km Amsterdam 05-10-1997    
12 uur V35+ Janneke Cazemier (1963) 94.803 km Den Haag 15-06-2002    
12 uur Msen. Thijs Roest (1965) 105.714 km Den Haag 20-06-1998    
24 uur V35+  Janneke Cazemier (1963) 203.625 km Taiwan 26-02-2006    
24 uur Msen. Thijs Roest (1965) 162.200 km Uden 10-05-1998    
24 uur M50+ Gerik Mik (1960) 143.607 km Steenbergen 15-05-2011    
BIJZONDERE PRESTATIES          
Aktiviteit en data Naam  Tijd  Totaaltijd  Plaats  
Zomermarathondriedaagse Janneke Cazemier (1963)     Diever  
01-08-2003   4.29.24 uur      
02-08-2003   4.24.19 uur      
03-08-2003    4.09.54 uur 13.03.37 uur (9.69 km/pu)    
           
Pieterpadloop Janneke Cazemier (1963)     Pietersberg - Pieterburen  
12 t/m 18 juni 2005   503 km/7 etappes 64.18 uur     
           
Marathonestafette          
21-09-2008 deelnemers: Garco van den Berg, Niels Sierts, Laurens Stiekema en Bert Scholtens   2.50.57 uur Groningen  

Geert Houtman (bijgewerkt 20 november 2016)