ALBERT VAN DER ZIEL WINT DE 5.2 KM IN VROUWENPAROCHIE

Geschreven door Geert Houtman op 23-3-2025

Albert van der Ziel

De sv Friesland organiseerde gisteren vanuit Vrouwenparochie de Molenloop met keuze uit de afstanden 5.2, 10, 16.1 en 21.1 kilometer. Met totaal 116 gefinishte deelnemers viel de belangstelling een beetje tegen.

Onze clubkampioen 2023/2024 Albert van der Ziel uit Berlikum was een van de twaalf deelnemers op de winderige incourante 5.2 kilometer. Aan de oostkant van Vrouwenparochie was een rechthoekig parcours uitgezet waarin opgenomen Spoordyk en Vrouwbuurstermolen.

De Berlikumer noteerde een tijd van 24.21 minuten en werd hiermee naast eerste bij de mannen 60 ook de overall winnaar bij de mannen op deze afstand. Gefeliciteerd!

Albert: “Ik heb vandaag weer es meegedaan aan een loopje bij mij in de buurt. Dat was al weer een tijdje geleden. Mijn motivatie is momenteel ver te zoeken. Trainen doe ik ook niet veel. Ik ga wel elke week zwemmen. Ondanks mijn minder goed conditie ben ik toch nog eerste overall geworden op de 5.2 kilometer. Mijn tijd was 24.21 minuten, een paar minuten langzamer dan vorig jaar (toen 21.55 minuten, redactie). Dat ik dan toch nog als winnaar uit de bus kom zegt ook wel iets over het niveau van de deelnemers. Er wordt simpelweg in de breedte niet meer zo snel gelopen”.

Foto Tjeerd de Jong

Terug naar nieuws