ALBERT VAN DER ZIEL WINT IN WYTGAARD

De Berlikumer Albert van der Ziel heeft gisteravond in Wytgaard de 10 kilometer bij de mannen 60 gewonnen.
Deze 10 kilometer maakte deel uit van de door de sv Friesland georganiseerde Twirreloop verder bestaande uit de afstanden 2.5, 5 en 16 kilometer. Deze loop met start en finish op het sportpark van Wytgaard, een dorp in de gemeente Leeuwarden, telde totaal 237 deelnemers.
De 10 kilometer was uitgezet in het buitengebied aan de westkant van het dorp en liep langs onder andere de Zwette, een waterverbinding tussen Leeuwarden en Sneek tevens onderdeel van de Elfstedentocht.
Albert startte in een veld van 16 deelnemers bij de mannen 60. Na een felle eindsprint behaalde hij een knappe zege na 50.11 minuten. Gefeliciteerd!
Albert: “Na door een blessure een tijdje uit de running te zijn geweest wilde ik wel eens weer een wedstrijdje lopen. Het ging wel aardig”.
Foto Albert van der Ziel
Recente berichten
- 34 ARTEMISSERS IN DE SAUWERDER RAITDAIPRUN
- GESLAAGDE HALVE MARATHON VAN BERLIJN MET MARGA, INGE EN ERIC
- ALIEN HOFSINK WAAIT UIT IN DE ZANDVOORT CIRCUIT RUN
- ARTEMIS SUCCESVOL IN DE MONNIKENLOOP OP SCHIERMONNIKOOG
- FANNY, BRAM EN MARNIX ACTIEF IN DE 10 VAN ASSEN
- ARJEN KWINT TRAILT 60 KILOMETER IN BELGISCH LIMBURG
- PETER PETTINGA EN ROBERT VELDWIJK SUCCESVOL IN DE ROME MARATHON
- JOHAN VONCK DERDE IN HALVE MARATHON VAN LEEK
- JET VAN DIJK SCHITTERT IN DE VUURTORENTRAIL CHALLENGE OP AMELAND
- LAATSTE ROAD TO ROTTERDAM MET ROBERT DE VRIES, TRYNTSJE FOKKEMA EN CLAUDINE LAMOTH