JET VAN DIJK IN DE OMMERLAND TRAIL

Winfried Bats is evenementen organisator en met zijn bedrijf Adam&Events organiseert hij onder de noemer Run Forest Run sportevenementen in de mooiste natuurgebieden van noord en oost Nederland met drie vaste elementen: relaxte sfeer, prachtige natuur en respect voor elkaar.
Een vast bedrag van iedere inschrijving wordt geschonken aan een concreet natuurproject in het gebied waarin het evenement wordt georganiseerd.
Afgelopen zaterdag stond de Ommerland trail op het programma. Met de start en finish op het recreatiepark en camping Ommerland in Ommen konden de deelnemers in de prachtige natuur rondom deze plaats kiezen uit de afstanden 11, 21 en 43 kilometer.
Jet van Dijk uit Baflo is een grote fan van dit soort evenementen. Zij startte op de 21 kilometer en deed dat niet onverdienstelijk. Met haar tijd van 2.13.10 uur klasseerde ze zich als 33e bij de vrouwen in een veld van 97 deelneemsters.
Jet: “Het was een prachtige trail. Best wel pittig ook”.
Foto`s Jet van Dijk
Foto's
Klik op een afbeelding om de foto volledig te zien. Terug naar nieuwsRecente berichten
- 34 ARTEMISSERS IN DE SAUWERDER RAITDAIPRUN
- GESLAAGDE HALVE MARATHON VAN BERLIJN MET MARGA, INGE EN ERIC
- ALIEN HOFSINK WAAIT UIT IN DE ZANDVOORT CIRCUIT RUN
- ARTEMIS SUCCESVOL IN DE MONNIKENLOOP OP SCHIERMONNIKOOG
- FANNY, BRAM EN MARNIX ACTIEF IN DE 10 VAN ASSEN
- ARJEN KWINT TRAILT 60 KILOMETER IN BELGISCH LIMBURG
- PETER PETTINGA EN ROBERT VELDWIJK SUCCESVOL IN DE ROME MARATHON
- JOHAN VONCK DERDE IN HALVE MARATHON VAN LEEK
- JET VAN DIJK SCHITTERT IN DE VUURTORENTRAIL CHALLENGE OP AMELAND
- LAATSTE ROAD TO ROTTERDAM MET ROBERT DE VRIES, TRYNTSJE FOKKEMA EN CLAUDINE LAMOTH







