ARJAN HEGGE IN DE WEKELIJKSE PARKRUN STADSPARK
Geschreven door Geert Houtman op 22-2-2026

Parkrun is een wereldwijde organisatie die wekelijks 5-kilometer evenementen houdt in parken. Deze runs zijn ontworpen om mensen van alle leeftijden en niveaus in een gezellige en sportieve omgeving samen te brengen. De boodschap is om gemeenschappen te versterken door middel van gezondheid en welzijn, sociale interactie en vrijwilligerswerk.
Wat Parkrun uniek maakt is dat deelname gratis is, registratie wel vereist, en gerund wordt door vrijwilligers. In Noord-Nederland worden inmiddels parkruns georganiseerd in Groningen, Sneek, Leeuwarden, Hoogeveen en Zwolle.
Arjan Hegge was zaterdag een van de 96 deelnemers in het Groninger Stadspark. Hij legde zijn 5 kilometer af in 25.49 minuten en werd hiermee derde bij de mannen 45.
Recente berichten
- GONNY HOUTMAN LOOPT 450E WEDSTRIJD IN TEN BOER
- ARTEMISSERS SUCCESVOL IN DE HALVE MARTHON LAUWERSOOG-ULRUM
- MARNIX VAN DEN BRINK LOOPT 10 KILOMETER IN DEDEMSVAART
- ARTEMIS ZAMELT RUIM 6600 EURO IN VOOR KANKERONDERZOEK
- SIMONE BINNEMA EN PETER VAN DEN BERG CLUBKAMPIOENEN ARTEMIS 2025-2026; TRYNTSJE FOKKEMA BESTE RUNNER-UP
- ARJEN KWINT LOOPT 82,5 KILOMETER IN WESTERWOLDE
- TRAININGSSCHEMA ZOMERVAKANTIE 2026
- AARON POSTMA BEDWINGT 42 KILOMETER LANGE OBSTACLERUN IN WIJCHEN
- GLANSROL VOOR CLAUDINE LAMOTH IN DE BACKYARD RUN BORGSWEER
- MARTIN STEVENS SNEL IN ZWOLLE