ARTEMIS SLUIT 2024 AF MET SUCCESVOLLE OLIEBOLLENLOOP

De 2e editie van de oliebollenloop op oudejaarsdag is opnieuw een groot succes geworden. Organisator Pien Kuik kon vanmorgen ondanks het koude weer met veel wind in de voormalige bestuurskamer van de vv Hunsingo ongeveer veertig leden/gasten verwelkomen. De deelnemers hadden de keuze uit 10 kilometer wandelen en 10 of 21 kilometer hardlopen. Na een korte uitleg over de routes werd er om 10 uur gestart.
De route van de wandeltocht omvatte in grote lijnen de sportvelden, de camping, plan de Brake 1, de ijsbaan, Potmaarbos en via de Meeden, de Trekweg en de Jeneverbrug terug naar het startpunt.

De 10 kilometer hardlooproute ging o.a. langs de voetbalvelden, de Jeneverbrug, rondje Maarhuizen, rondje Bellingeweer en terug naar de bestuurskamer.
De route van de 21 kilometer passeerde Schaphalsterzijl, Groot Maarslag, Mensingeweer, Baflo, Tinallinge en via de Hoofdstraat Winsum weer terug.
Voor alle deelnemers was er na afloop een oliebol aangeboden door Fanny Kaper.
Artemis wenst alle leden, trainers, sponsors en hun familie een prettige jaarwisseling en een voorspoedig, sportief en gezond 2025 toe.
Foto`s Fanny Kaper en Jaap Smith
Recente berichten
- ARJEN KWINT STRIJDEND TEN ONDER IN LOODZWARE MOZART ULTRA OOSTENRIJK
- PODIUMPLAATSEN VOOR SIMONE BINNEMA EN PAULIEN KUIK IN MIDDELSTUM
- 32E MARATHON VOOR ARJEN KWINT IN HET DWINGELDERVELD
- ELF ARTEMISSERS SCOREN IN DE EERSTE HALVE MARATHON VAN GRONINGEN
- MEULN LOOP TEN POST MET ROBERT DE VRIES
- PETER VAN OOIJEN VERBETERT PR IN DE UTRECHT MARATHON
- GESLAAGDE TRIP NAAR RIGA (LETLAND)
- 73,9 KILOMETER VOOR ARJEN KWINT IN HET THÜRINGER WALD (D)
- DE DRENSTEINFURT TRIATHLON (D) MET DOUWE WOLDRING
- FANNY KAPER GESLAAGD VOOR DE OPLEIDING BASIS LOOPTRAINER 3