CLAUDINE LAMOTH SUCCESVOL IN DE ROTTERDAM MARATHON

Claude Lamoth heeft gisteren met succes deelgenomen aan de marathon van Rotterdam.
De uitverkochte 45e editie van deze marathon telde ongeveer 18.000 gefinishte deelnemers uit vele landen. Vlak voor de start op de Coolsingel zong Berget Lewis Lee Towers zijn lied ”You `ll never walk alone”. Het was goed loopweer.
De route voerde deelnemers twee keer over de Erasmusbrug, door Rotterdam zuid, onder de bekende kubuswoningen door en rondom de Kralingse plas weer naar de finish op de Coolsingel. Het weer in grote getale opgekomen publiek en de muzikale optredens zorgden voor veel sfeer langs het parcours.
Namens Artemis was Claudine de enige afgevaardigde op deze klassieke hardloop-afstand. Ze kwam halverwege door in 2.03.10 uur. In de tweede helft ging het moeizamer en kwam ze na 4.28.01 uur over de finish. Deze tijd betekende een 20e plaats bij de vrouwen 60.
Lees hieronder haar verslag.
Foto Claudine Lamoth

Verslag Claudine
Weer een heel avontuur wat een bijzondere marathon! De mensen schreeuwde me de laatste km’s door. Was niet 100% fit nog en dat eiste tol vanaf 25km. Gekozen voor safe en bij hoge hartslag stukken gelopen tot het weer acceptabel was. Al met al blij dat ik het gedaan en genoten.
Recente berichten
- ARTEMIS ZAMELT RUIM 6600 EURO IN VOOR KANKERONDERZOEK
- ARJEN KWINT LOOPT 82,5 KILOMETER IN WESTERWOLDE
- SIMONE BINNEMA EN PETER VAN DEN BERG CLUBKAMPIOENEN ARTEMIS 2025-2026; TRYNTSJE FOKKEMA BESTE RUNNER-UP
- TRAININGSSCHEMA ZOMERVAKANTIE 2026
- AARON POSTMA BEDWINGT 42 KILOMETER LANGE OBSTACLERUN IN WIJCHEN
- MARTIN STEVENS SNEL IN ZWOLLE
- DE UITVERKOCHTE VIERDE TRIATLON DE BREEDE OPNIEUW EEN SUCCES
- GLANSROL VOOR CLAUDINE LAMOTH IN DE BACKYARD RUN BORGSWEER
- JANNEKE CAZEMIER VOLTOOIT VOOR DE DERDE KEER DE 100 MIJL VAN SINT ANNEN
- ARJEN KWINT LOOPT BIJ DE OOSTERBUREN