DE DRENSTEINFURT TRIATHLON (D) MET DOUWE WOLDRING

Douwe Woldring heeft gisteren onder aangename weersomstandigheden met succes meegedaan aan de 3e Drensteinfurt Triathlon (D). Drensteinfurt, gelegen ten zuiden van Münster, is een stad en gemeente in de deelstaat Noordrijn-Westfalen en ligt verscholen in het parklandschap van het Münsterland met zijn karakteristieke bossen, houtwallen en verspreid liggende boerderijen.
Douwe nam deel aan de afstanden 800 meter zwemmen, 40 kilometer fietsen en 10 kilometer hardlopen. Er stonden totaal naast Douwe, als enige Nederlander, nog 101 Duitsers aan de start.
Hij noteerde een totaaltijd van 2.22.05 uur en werd hiermee 33e overall en zevende bij de mannen 40. De 10 kilometer hardlopen legde hij af in 49.25 minuten. De totaaltijd betekende bovendien een persoonlijk record op de kwart triathlon. Gefeliciteerd!
Foto Douwe Woldring
Foto's
Klik op een afbeelding om de foto volledig te zien. Terug naar nieuwsRecente berichten
- GONNY HOUTMAN LOOPT 450E WEDSTRIJD IN TEN BOER
- ARTEMISSERS SUCCESVOL IN DE HALVE MARTHON LAUWERSOOG-ULRUM
- MARNIX VAN DEN BRINK LOOPT 10 KILOMETER IN DEDEMSVAART
- ARTEMIS ZAMELT RUIM 6600 EURO IN VOOR KANKERONDERZOEK
- SIMONE BINNEMA EN PETER VAN DEN BERG CLUBKAMPIOENEN ARTEMIS 2025-2026; TRYNTSJE FOKKEMA BESTE RUNNER-UP
- ARJEN KWINT LOOPT 82,5 KILOMETER IN WESTERWOLDE
- TRAININGSSCHEMA ZOMERVAKANTIE 2026
- AARON POSTMA BEDWINGT 42 KILOMETER LANGE OBSTACLERUN IN WIJCHEN
- GLANSROL VOOR CLAUDINE LAMOTH IN DE BACKYARD RUN BORGSWEER
- MARTIN STEVENS SNEL IN ZWOLLE


