LAATSTE ROAD TO ROTTERDAM MET ROBERT DE VRIES, TRYNTSJE FOKKEMA EN CLAUDINE LAMOTH

Geschreven door Geert Houtman op 14-3-2026

Road to Rotterdam

Groningen Atletiek organiseerde afgelopen zaterdag onder frisse weersomstandigheden de vierde en laatste Road to Rotterdam met keuze uit de afstanden 30 of 35 kilometer.

Het aantal deelnemers bedroeg ook deze keer ongeveer 150. Deze konden kiezen uit een van de zeven tempogroepen variƫrend van 5 tot 6.30 minuten per kilometer. De atletiekbaan in het Stadspark fungeerde als vanouds weer als start- en finish. De route liep onder andere door Aduard.

Robert de Vries voltooide de 35 kilometer in tempo groep 5.45 minuten per kilometer. Hij is in principe klaar voor de marathon van Milaan op zondag 12 april. Tryntsje Fokkema liep eveneens 35 kilometer in tempogroep 6.00 minuten per kilometer. Zij bereidt zich voor op de marathon van Enschede ook op zondag 12 april.

Claudine Lamoth volgde tempogroep 6.00 minuten per kilometer maar is na 10 kilometer ziek uitgestapt. Beterschap! Het doel van Claudine is de marathon van Rotterdam opnieuw op zondag 12april.

De organisatie van deze duurlopen stond weer als een huis. Op naar 2027!

Foto`s Robert de Vries en Herman Rinket (volgen)

Terug naar nieuws