PETER VAN DEN BERG IN DE KLEINE MOERE CROSS NABIJ GROLLOO
Geschreven door Geert Houtman op 8-3-2026

Zaterdag vond nabij Grolloo de zesde en laatste cross van het UNESCO Geopark Hondsrug Crosscircuitplaats. Deze Kleine Moere cross telde totaal 200 deelnemers.
Het parcours bestond uit een ronde van 4.4 kilometer, die afhankelijk van de gekozen afstand een danwel twee keer moest worden afgelegd. De route volgde onverharde paden langs de randen van waterplas Kleine en Grote Moer. Dit gebied staat bekend om uitdagend zand en bos.
Peter van den Berg uit Ezinge is een liefhebber van crossen en koos in Grolloo voor de 8, 8 kilometer. Hij legde deze afstand af in 41.42 minuten, goed voor een keurige 9e plaats bij de mannen 50 in een veld van 35 deelnemers.
Foto Frederique Dilling
Recente berichten
- GONNY HOUTMAN LOOPT 450E WEDSTRIJD IN TEN BOER
- ARTEMISSERS SUCCESVOL IN DE HALVE MARTHON LAUWERSOOG-ULRUM
- MARNIX VAN DEN BRINK LOOPT 10 KILOMETER IN DEDEMSVAART
- ARTEMIS ZAMELT RUIM 6600 EURO IN VOOR KANKERONDERZOEK
- SIMONE BINNEMA EN PETER VAN DEN BERG CLUBKAMPIOENEN ARTEMIS 2025-2026; TRYNTSJE FOKKEMA BESTE RUNNER-UP
- ARJEN KWINT LOOPT 82,5 KILOMETER IN WESTERWOLDE
- TRAININGSSCHEMA ZOMERVAKANTIE 2026
- AARON POSTMA BEDWINGT 42 KILOMETER LANGE OBSTACLERUN IN WIJCHEN
- GLANSROL VOOR CLAUDINE LAMOTH IN DE BACKYARD RUN BORGSWEER
- MARTIN STEVENS SNEL IN ZWOLLE